Вчора в Білому Домі відбувся прийом, який президент США Дональд Трамп присвятив боротьбі з антисемітизмом. На ньому він підписав відповідний указ, повідомляє ТСН.

На прийомі були присутня дружина Трампа Меланія, а також його донька Іванка, яка також працює помічницею президента США. Вона прибула на захід разом зі своєю родиною — чоловіком Джаредом Кушнером, донькою Арабеллою та сином Джозефом.

Іванка Трамп
Іванка Трамп

Для чергового виходу в світ Іванка обрала смарагдово-зелену сукню з трапецієподібним вирізом та брошками-погонами із зеленим камінням. Під це вбрання Іванка Трамп взула чорні туфлі-човники.

Нагадуємо, що нещодавно Іванка Трамп шокувала усіх своїм зовнішнім виглядом у Рожевому Саду під час святкування Дня Подяки.

Популярні новини зараз
Доведеться звикати до холоду: експерт пояснив, чому опалення в столиці з'явиться не скоро Хлопчаки 2009 року народження під прицілом ТЦК: юнаків попередили У лютому субсидій не чекайте: що відбувається ПриватБанк попередив про зміни: стосується всіх, хто користується "Приват24"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Меланія Трамп перетворилася на стару Меган Маркл.

Також портал "Знай.uа" писав про те, як живе Тіффані Трамп. Дочка всесильного президента вражає красою і простотою.