На днях міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зробив гучну заяву. Так, він розповів про переваги стосовно перетину кордону з Росією за закордонними паспортами, яке хочуть ввести з 1 березня. Відповідний допис міністр написав у власному Twitter.

Відтак, за його словами, виїзд по закордонному паспорту дає ряд переваг, серед яких унеможливлення втечі боржників по аліментах до Росії. Окрім цього, він додав, що в разі втрати закордонного паспорта, є можливість отримати швидку та дієву допомогу від українських консулів.

Вадим Пристайко, фото: rbc.ua
Вадим Пристайко, фото: rbc.ua

"Поїздки виключно за закордонним паспортом до РФ дають додаткові гарантії. Втрата старої аналогової "книжечки" - це 9 кіл пекла бюрократії для повернення в Україну. Цифрова база даних з біометричними паспортами - це швидкий та дієвий інструмент допомоги від наших консулів", - сказав Пристайко.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати За шкалою від 1 до 12 – все катастрофічно погано: українців закликали роками терпіти відключення F-16 для України можуть обернутися кошмаром для наших пілотів: як їм потрібно буде літати
Показати ще

Нагадуємо, що під Києвом з’явилась нова дорога, яка веде просто до будинку президента Зеленського.

Як повідомляв портал Знай.ua, на офіційному Telegram-каналі президента України Володимира Зеленського заявили, що кожен українець має право висловитися, а також зобов'язаний нести відповідальність за свої дії.

Також портал Знай.ua писав, що батько президента України Володимира Зеленського — професор Олександр Семенович розкритикував главу держава за ініціативу щодо продажу землі.