Після чергового етапу звільнення українських полонених, які знаходились на тимчасово непідконтрольній території Луганської та Донецької областей, у президента України пообіцяли звільнити і тих, хто знаходиться в російському полоні на території тимчасово окупованого Криму.

“Протягом останніх кількох днів звучали питання щодо звільнення політичних бранців, що перебувають на території окупованого Криму та РФ. Можемо впевнено заявити, що робота зі звільнення триває – сьогодні відбувся перший етап, анонсований Президентом України, на черзі наступні кроки. Кримські полонені будуть включені до наступного етапу звільнення. Жоден громадянин України, кримський татарин чи українець, не забутий. Боротьба за кожного нашого громадянина продовжується”, - повідомляєть у зверненні на офіційному сайті Представництва президента України в Автономній республіці Крим.

Обмін полоненими,фото - Інформатор
Обмін полоненими,фото - Інформатор

Нагадуємо, що сьогодні з російського полону додому повернулись 76 українських військовослужбовців та цивільних. Обмін полоненими відбувся у місті Горлівка.

Як повідомляв портал Знай.uа, з'явилися важливі деталі стосовно обміну полоненими між Україною і Росією.

Популярні новини зараз
"Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром У Кремлі спробували дати "потужну відповідь" Джо Байдену через допомогу Україні, але лише розсмішили: "Контрсанкції" Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський підписав доленосний для України закон: торгувати з Росією більше не будемо.