Прикрий інцидент траипився під час звільнення українських полонених. Так, конфуз, який стався зі співробітниками Офісу президента у "Борисполі".

Під час зустрічі полонених українців у "Борисполі" стався конфуз зі співробітниками Офісу президента.

Обмін полоненими, фото сайт Президента

Про інцидент повідомив в телеграм-каналі "Темний лицар". ВП вів пряму трансляцію з місця подій, в яку потрапив фрагмент розмови операторів.

Увага, відео 18+

Популярні новини зараз
Росія може вдарити у люті морози: українців закликали готуватися ТЦК затвердили мобілізаційні списки: кого заберуть у лютому Пенсіонерів взялися розселяти з будинків: що відбувається Будинки стануть непридатними для життя: скільки відновлюватимуть понівечене опалення
Показати ще

Мабуть, вони не помітили, що трансляція не була завершена, а тому не соромилися нецензурно виражатися в особистому.

"Бл*, хочу п*ссать!", - заявив один із представників Зеленського під час зустрічі звільнених українців.

Гарніших слів, аби виразити свою первинну потребу, очевидно у слуги народу просто не знайшлося.

Нагадаємо, у день обміну полоненими бойовики Путіна нахабно "накрили вогнем" українських воїнів.

Як повідомляв портал Знай.uа, з'явилися важливі деталі стосовно обміну полоненими між Україною і Росією.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський підписав доленосний для України закон: торгувати з Росією більше не будемо.