Політолог Юрій Романенко відреагував на інформацію про поїздку президента України Володимира Зеленського в Оман, яка викликала неоднозначну реакцію в суспільстві. На думку Романенко, вояж Зеленського в Оман є прекрасним прикладом того, як на порожньому місці можна творити медійний скандал. Політолог вважає, що ситуація посилюється незграбними діями прес-служби і адміністрації президента.

Романенко зазначив, що в даній ситуації мають місце неорганізованість та проблеми з комунікацією в Офісі президента.

Володимир Зеленський в Омані, фото: Страна
Володимир Зеленський в Омані, фото: Страна

"І ще один комент записав як був Петро Мальдівський, а став Володимир Оманський. Насправді, все та ж біда в ОП і з комунікацією, і з плануванням своїх дій. Взагалі, я думаю, що все було до тупості просто. Зеленському в останній момент стукнуло рвонути в Оман. Може в Буковелі стало сумно. І він рвонув. Оточення не знало про плани. Далі пішло "палево". І почалася гарячкова постановка завдань, які вирішували всім колективом як могли." Юрій Романенко

У прес-службі президента України повідомили, що під час перебування в Омані Володимир Зеленський провів зустріч з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман Юссуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Романенко розніс Зеленського за виступ кримського тусовщика: "Пішов шляхом попередників"

Як повідомляв портал "Знай.ua", мета "втечі" Зеленського з України на фешенебельний курорт з'ясована: що забув гарант в Омані

Також "Знай.ua" писав, що хакери зламали головні сайти США, роботу Трампа паралізовано: "Ми не припинимо"