Президент Володимир Зеленський вважає, що оскільки історія України досить складна, то потрібно шукати точки дотику, тих героїв, імена яких не викликають конфліктів. Так, з метою уникнення конфліктних ситуацій,мукраїнський лідер вважає, що треба змінити головних персонажів. Про це український лідер зізнався в інтерв'ю The Times of Israel.

"Є герої, яких вшановують на заході та в центрі України, і є інші українці, у яких є свої герої, і які думають інакше. І я розумію різні почуття. І саме тому я сказав кілька разів, дуже чітко: коли у нас складна історія, давайте побудуємо загальну історію. Давайте знайдемо тих людей, чиї імена не викликають суперечностей в нашому сьогоденні і майбутньому. Назвемо пам'ятники і вулиці в честь людей, чиї імена не провокують конфлікт", - сказав він в інтерв'ю The Times of Israel.

Зеленський, фото скріншот з Іnstagram
Зеленський, фото скріншот з Іnstagram

За словами президента, можна побудувати загальну історію, яка сподобається абсолютно всім українцям. Головними героями стануть ті люди, чиї імена не викликають жодних суперечностей і питань. І в їх честь можна назвати вулиці.

Але наскільки це реально, невідомо. Адже така людина, яка може догодити абсолютно всім, ще не народилсь, . Ми ж не віскі, щоб всім подобатись...

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

Показати ще

Нагадаємо, що президента засікли за незвичним заняттям просто в авто: робив це, прямуючи до Путіна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Гончарук висловив свою позицію щодо "прослушки" його кабінету.

Також "Знай.ua" писав, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком, який напередодні потрапив у скандал, і вирішив його долю.