Відомий український блогер і політичний оглядач Михайло Подоляк показав своїм читачам солодкі ілюзії українських чиновників. За його словами, екзальтовані хлопці, так вдало зайшли в міністерства на великому виборному хайпі, і протягом 4 робочих місяці воюють тільки за одне - легалізацію високих заробітних плат собі коханим. Про це Подоляк написав вичерпний допис у соцмережі.

Скріншот, фото https://www.facebook.com/mpodolyak

"Всі розмови, скарги, інтерв'ю, ниття тільки про це - "дайте більше, ми голодуємо, наші ще ненароджені діти недоїдають. Не знущайтеся над нами"... Їх не цікавить нічого більше. Тільки гроші. Ні результати перших місяців власної пітної роботи, ні аудити роботи вчорашніх, ні переформатування команд, ні дієві реформи. Нічого. Тільки свої прізвища в платіжних відомостях. Цілодобово сидять і наполегливо придумують способи виправдання власної жадібності та неадекватності. Будь-які ідіотські прийменники гарні", - розлютився Подоляк після недавньої заяви міністерки Новосад про малі доходи.

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, фото з сайту міністерства
Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, фото з сайту міністерства

За словами автора, слова "міністра освіти" Новосад - це вже за межею навіть нашої нинішньої людожерською чиновницької моралі. Втім, її несамовита, слізна ескапада про недостатність 36 тисяч грн для прожитку "айбутньої" дитини - це ідеальна квінтесенція всього світогляду нинішньої еліти. Тієї самої, що почала буйно розквітати при Порошенко, а зараз взагалі стала обличчям злиденної країни.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Красуня з модельною зовнішністю: чому Андрій Шевченко роками ховав від усіх свою дружину

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Показати ще

"Тільки гроші і нічого крім грошей, які платить Великий дядько (зараз у ролі дядька Бюджет) - ось простенький життєвий секретик пухкеньких юнаків та дівчат, які ніколи не працювали в реальному секторі. Новосад, яка ідеально неосвічена, прямолінійно окреслила суть цього щурячого світогляду. В якому лише два пункти. Перший: ми - успішні люди, тому що нам платять за презентації. Другий: нам повинні і навіть зобов'язані платити багато", - зазначив Подоляк.

Верховна Рада, фото Слуга народу

Подоляк зауважив, що це означає, що вона не хоче обговорювати з нами галузь, але хоче говорити тільки про якість власного життя. Їй хочеться, щоб їй було комфортно. Точно також міркують і всі інші міністри. І це велика проблема. Їх не цікавлять успіхи, невдачі, помилки та рішення. Їх цікавить лише особисте забезпечення.

Нагадаємо, не вистачає на дитину: міністерка Новосад збирається у відставку через "малу" зарплату в 36 тисяч.

Як повідомляв Знай.uа, Подоляк з рукою на серці розніс "великого політика" Вакарчука: "Опущений павич".

Знай.uа писав, Подоляк пояснив запізнілу реакцію Зеленського на аварію МАУ: "Вся команда розлетілася на моря".