Народний депутат від фракції "Слуга народу" Андрій Холодів, якого називають "тютюновим королем", розповів, як в Україні влаштований ринок сигарет і з чим пов'язана велика кількість конфліктів.

Холодів розповів, що добре розбирається в тютюновій темі, тому що з 1993 року будував дистриб'юторські мережі продовольчих і непродовольчих продуктів.

" Ринок, в тому числі тютюновий, буквально формувався на моїх очах, тому я добре розумію, що з ним не так. Людей з таким досвідом і глибиною розуміння ринку в країні три – чотири, не більше. кілька років я займався також побудовою систем дистрибуції prepaid-карток для мобільних операторів. Тоді саме картки поповнення рахунку давали величезні обсяги продажів, а схема дистрибуції була такою ж, як для сигарет, шоколаду і тому подібного, так що мої знання дуже придалися. Я часто консультував торгові компанії з побудови систем продажів, побудови фінансової та логістичної моделі", - розповів він.

Андрій Холодов
Андрій Холодов

Нардеп зазначає, що в тютюновій галузі панує монополія, а це дуже шкідливо для економіки і створює величезну корупційну навантаження на галузь.

Популярні новини зараз

Марина Порошенко в гостях у "ворога" Зеленського, перерахунок пенсій, декларація Єрмака - головне за ніч

В мережі показали секретну схему того, як Vodafone підло кидає пенсіонерів на гроші

У Харкові дружок Зайцевої повернув собі права і вирушив за новими жертвами

Клієнтка Lifecell розкрила махінації мобільного оператора

Показати ще

" Близько 90% ринку сигарет, що продаються в Україні, виробляють чотири фабрики, які належать чотирьом глобальним тютюновим корпораціям – "Бритіш Американ Тобакко" (фабрика у Прилуках), "Імперіал Тобакко" (Київ), JTI (Кременчук) і "Філіп Морріс" (Харків). Приблизно в 2010 році на ринку з'явилася компанія "Мегаполіс", яка скупила приблизно 30 тютюнових дистриб'юторів, частину з яких я добре знав з часів роботи в "Дункан-Київ" в 90-х. Компанія була російська, заходила жорстко, було простіше продати, ніж займатися бізнесом далі. Приблизно у 2011–2012 роках на ринку сформувався один мега-дистриб'ютор – "Мегаполіс Україна", який пару років тому змінила назву на "Тедис", - розповів він.

Нагадаємо, депутат "Слуги народу" Холодів судиться з "Радіо свобода" за наклеп.

Як повідомляв Знай. ua, "Слуга народу" Холодів розповів, як блокують розвиток конкуренції в тютюновій галузі.

Також Знай. ua писав, що Андрій Холодів виступає за руйнування "тютюнових" монополій.