Під час Всесвітнього економічного форуму, який проходить в Давосі, президенту США Дональду Трампу та екоактивістці Греті Тунберг подарували англійську версію української книги “17 викликів Землі”, повідомляє портал “Інформатор”.

Фото: informator.ua

Як повідомляється, презентація цієї книги також відбудеться в рамках форуму в Давосі. Книга, автором якої є Діана Мироненко, присвячена світовим проблемам клімату, які стали однією з проблем форуму. Це збірка розповідей та казок для дітей від семи до одиннадцяти років, які відображають усі сучасні проблеми людства — бідність, голод, гендерна нерівність, правосуддя, зміни в кліматі та багато іншого. Усього в книзі зібрано 17 історій.

Фото: informator.ua

Усі серйозні проблеми в книзі описуються легко, доступно та яскраво в казковому антуражі від фантастичного міста майбутнього до океанського дна. Мета цієї книги — змусити дитину замислитись над глобальними проблемами, навчити її дружбі, співчуттю та відповідальності за свою планету.

Популярні новини зараз

Спека продовжить гризти "тридцадками" українців – синоптик дала прогноз на найближчі дні

Знайшов нову Дашу - "холостяк" Макс Михайлюк не приховує чергову кохану, іскри через край

Легендарний актор задихається, на місце негайно викликали "швидку" - лікарів немає

Єдиний бій, який він програв - у віці 21 року пішов з життя непереможний боксер-профі

Показати ще

Фото: informator.ua

Нагадуємо, що вчора, 21 січня, у США Сенат розпочав розгляд справи про імпічмент президента Дональда Трампа.

Раніше портал “Знай.ua” писав про те, що у Білому домі готують зустріч президента Сполучених Штатів Америки з лідером Іраку Бархамом Салехом, яка може відбудуться на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Також “Знай.ua” розповідав про те, що Грета Тунберг вже виступила в рамках форуму в Давосі із закликом ставитись до кліматичної кризи, як до реальної.