22 січня президент Володимир Зеленський виступив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. У своїй промові він назвав сценарії майбутнього України.

Глава держави підкреслив, що Україні на форумі в Давосі точно є що сказати на тему загроз, які стоять перед світом. Саме безпека, на думку Зеленського, – це головна загроза для світу, який змінюється з "реактивною швидкістю".

Президент сказав, що ми вступили в епоху "нової нормальності". Те, що недавно здавалося фантастикою, стає реальністю і не завжди позитивною.

"Торгові війни, перерозподіл територій, стрімке зростання військових бюджетів, сепаратистські рухи, вихід держав з раніше укладених міжнародних договорів - все це, на жаль, теж "new normality". І це підриває віру людства, викликає питання "а чи не летить цей світ у прірву?", - заявив Зеленський.

Зеленський, фото скріншот з facebook
Зеленський, фото скріншот з facebook

Популярні новини зараз

Коронавірус перетворює Україну на Італію, в МОЗ показали наслідки недотримання карантину

Дружина капітана "Динамо" без бюстгальтера вирішила підняти чоловікам не лише настрій, фото

Курс валют на 28 березня засмутить закритих на карантин українців

Зеленський без маски вийшов до журналістів з радісними новинами, повне відео

Показати ще

"Ми програмуємо себе на позитивне мислення і на амбітні завдання. Незважаючи на війну, незважаючи на те, що Україна не належить до багатих держав, країна хоче процвітання. Україна хоче стати лідером Східної Європи, і для цих амбітних планів є всі умови. Немає нічого неможливого!" – впевнений лідер країни.

Також він визнав, що в останні роки Україна економічно зробила кілька кроків назад і зараз просто брала розбіг для ривка, який скоро настане.

Нагадаємо, українці влаштували Зеленському холодний душ після вітання з днем Соборності.

Як повідомляв портал Знай.uа, Дмитро Разумков заявив, що не відправляв нардепів на щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський визначився з кандидатом на посаду прем'єр-міністра.