Днями в мережі з'явилася нова бесіда Юрія Романенко з одним з провідних аналітиків охорони здоров'я України Анатолієм Якименко. Саме там і була висунута теза, щодо "провальності" дій медичних реформ.

Медична реформа в Україні веде до колапсу всієї системи охорони здоров'я. Без державного фінансування залишиться більша частина медичних послуг. При цьому реформи проводяться безсистемно, що породжує хаос в українській медицині.

Також зачепили в ході розмови і «реформи ім. Супрун », саме про її логіку та проблеми реформ говорив один з найкращих українських аналітиків в сфері медицини Анатолій Якименко.

Нагадаємо, раніше Юрій Романенко прокоментував новий закон про медіа та дезінформацію, розмістивши на своїй сторінці у Facebook детальний "Декрет про 38 заборон в ЗМІ", опублікований журналістом Денисом Іваненко.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua", Політолог Юрій Романенко обговорив розгорнуту картину "реформи ім. Супрун" в інтерв'ю з одним з найкращих українських аналітиків у сфері медицини Анатолієм Якименком.


Також "Знай.ua" писав, що команда президента України Володимира Зеленського була в шоці від рішення Білого дому припинити військову допомогу Україні.