Днями в мережі з'явилася нова бесіда Юрія Романенко з одним з провідних аналітиків охорони здоров'я України Анатолієм Якименко. Саме там і була висунута теза, щодо "провальності" дій медичних реформ. 

Популярні новини зараз

"Красуня", - спекотне фото Ані Лорак спонукало її коханого видати себе

Харків'янин "замутив" басейний бізнес у дворі за гроші мешканців - дере по 200 грн з дітей

“Не пускаєш без маски? Помри!": пасажири забили палицями водія автобуса

Українцям можуть дозволити виходити на пенсію раніше: кого запишуть в щасливчики

Показати ще

Медична реформа в Україні веде до колапсу всієї системи охорони здоров'я. Без державного фінансування залишиться більша частина медичних послуг. При цьому реформи проводяться безсистемно, що породжує хаос в українській медицині.

Також зачепили в ході розмови і  «реформи ім. Супрун », саме про її логіку та проблеми реформ говорив один з найкращих українських аналітиків в сфері медицини Анатолій Якименко. 

 

Нагадаємо, раніше  Юрій Романенко прокоментував новий закон про медіа та дезінформацію, розмістивши на своїй сторінці у Facebook детальний "Декрет про 38 заборон в ЗМІ", опублікований журналістом Денисом Іваненко. 


Як повідомляв портал "Знай.ua",  Політолог Юрій Романенко обговорив розгорнуту картину "реформи ім. Супрун"  в інтерв'ю з одним з найкращих українських аналітиків у сфері медицини Анатолієм Якименком.


Також "Знай.ua" писав, що команда президента України Володимира Зеленського була в шоці від рішення Білого дому припинити військову допомогу Україні.