Президенту Україну Володимиру Зеленському вже варто починати думати про свій рейтинг, адже існує безліч факторів, які тягнуть його вниз. Омелян, Гончарук, Милованов і минуле Порошенка - відомий блогер Ігор Лесєв показав, хто і як тягне вниз Зеленського. Допис про це він написав на своїй сторінці у facebook.

Скріншот з facebook

"Втім, Зеленський поки ще не козел і цьому є ряд пояснень. Перше – він нам всім ще дарує емоційну розрядку. Адже ми тут не все просто сказилися і проголосували за коміка. Нас затрахав Порошенко, і ми організували собі колективний бунт-свято і проголосували хоч за кого завгодно іншого з найбільшим рейтингом. І ось цим хоч хто завгодно іншим виявився саме Зеленський. Якщо прокрутити все назад, ми б знову обрали Зе в тій конфігурації, яка у нас була тоді", - заявляє Лесєв.

Лесєв пропонує дивитися. Через місяць весна. Не по погоді, а за календарем. Але що змінилося в країні принципово?

Популярні новини зараз

Головне за ніч — Зеленського будуть судити, мордобій в автобусі через маски, СБУ спіймала куратора "ДНР"

“Не пускаєш без маски? Помри!": пасажири забили палицями водія автобуса

Школяр застрелився з батькової рушниці у покинутому будинку - мама посивіла, село ридає

Перший танок молодят став останнім, розійшлися одразу після весілля - "Учора ще зі мною ночував"

Показати ще

"Посадки ексів? Жодної. Взагалі, Зе міг би вже публічно вибачитися перед Петром Олексійовичем. Ну не було при Поршенку корупції та корупціонерів. Не було фіктивної Стіни Яценюка, розпилів на дорогах, рейдерських захоплень, офшорних схем, банківських махінацій та іншого злодійства в оборонці. Вибачте. Брехали", - зауважує автор.

Також Лесєв пройшовся по найболючіших точках українців:

"Донбас. Все як і було. Ні миру, ні війни з регулярними жертвами. Абсолютно порошенковская порядок. Ні розлучення військ. Ні заморозки конфлікту. І ніяких навіть загальнотеоретичних шансів на дипломатичне врегулювання".

"Економічна стратегія розвитку країни. От раніше у нас були персонажі типу Омеляна. Тупиці, будували гіперлупи і возили своїх баб на пологи в США. Тепер у нас за економічний розвиток відповідають прямі резиденти США з зовнішністю Милованова і розумовими здібностями Гончарука. Вони нам пообіцяли нові міста на Чорному морі і зростання ВВП на 40%. Але поки що не знають, як наповнювати бюджет. Зате малюють собі космічні зарплати і премії".

"Болюча для рейтингу Зе тема землі. Провал політики децентралізації. Колоніальне управління провідними державними підприємствами через наглядові ради. І в цілому, втрата суб'єктності країни".

За словами Лесєва, масла у вогонь додають численні скандали, на які український лідер абсолютно не вміє реагувати.

"Що буде за підсумком? Спочатку посиплеться бренд "Слуги народу". Вже цієї осені. Потім почнеться відчуження Ради і Кабміну. А потім почнуться метання вже самого Зе, який начебто і хороший хлопець, але тупий народ цього не хоче бачити. Ну і все. Нові вибори і новий король. І ще одна втрачена п'ятирічка для країни", - прогнозує він.