Президент України дав відповідь журналістам "Радіо свободи" щодо випробувального терміну Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Зеленський сказав, що ще не вирішив, чи лишиться міністр на своїй посаді.

"Я не знаю. Я не маю що вам відповісти", - з широкою усмішкою сказав президент журналістці.

"Знаєте, дуже багато речей, резонансних справ, які зараз є в суспільстві. Ми чекаємо на результат. Реальний, не на словах, а дієвий. І Шеремет, і Гандзюк, інші такі дуже гучні кримінальні справи, тому давайте почекаємо. Треба результат", – продовжив Зеленський.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Популярні новини зараз

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

Показати ще

Раніше президент заявив, що дає міністру випробувальний термін строком до нового року. Але більше ніж місяць потому як термін закінчився, Зеленський все ще нає відповіді, чи продовжуватиме Аваков очолювати МВС.

Арсен Аваков є міністром внутрішніх справ ще з 2014 року. Він є єдиним посадовцем з попередніх Кабінетів міністрів, що зміг зберегти свій "портфель".

Те, що Аваков залишився на посаді, викликало неоднозначну реакцію громадськості. У багатьох громадян ім'я міністра асоціюється з провалом реформи поліції, нерозкритими резонансними справами, корупційними скандалами та продовженням свавілля в правоохоронних органах.

Нагадаємо, раніше Зеленський запропонував залишити Авакова: "Ми його підтримуватимемо".

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Зеленського знайшли заміну Авакову: хто займе пост глави МВС.

Також "Знай.ua" писав, що Сурков кидав папери і кричав "ми так не домовлялися": Аваков розповів про істерику російської делегації.