Глава держави Володимир Зеленський зізнався, що невдалі висловлювання "слуг народу" викликають у нього почуття сорому. Про це він повідомив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Володимир Зеленський

Так, Зеленський стверджує, що проконтролювати поведінку всіх депутатів і мажоритарників неможливо, тому буде проводитися "очищення".

"Для мене, якщо депутат нашої фракції "зашквариться", тоді я відчуваю провину на собі. Тому що це людина з фракції "Слуга народу". Але ми не можемо проконтролювати всіх депутатів, усіх мажоритарників. Ми говорили, що буде очищення - і ми повинні це робити", - заявив гарант.

Також український лідер додав, що "історію з собакою" і депутатом Євгеном Брагаром він вважає негарною. Його невдале висловлювання Зеленський списав на молодий вік.

"Але в цьому випадку давайте подивимося. Я його знаю, я з ним спілкувався, він працював у нашому штабі, він історик, аспірант в Інституті Шевченка. Розумна людина, але дуже молодий. Я завжди підтримую молодих людей, але бачимо, що буває", - пояснив український лідер.

Володимир Зеленський

За словами глави держави, ситуація з мажоритарниками є окремою історією. До початку політичної кар'єри Зеленський навіть уявити не міг, що за гроші можливо переписати біографію.

"Їх перевіряли наші штаби. Я дивився - чистий? Чистий. Довідки служби безпеки, МВС, все було чисто. Поки я не пішов у політику, я не міг собі уявити, що людина за гроші може змінювати свою навіть не анкету - свою біографію", - зізнався він.

До того ж, президент зазначив, що за умови виконання фракцією "Слуга народу" передвиборчих обіцянок, нинішню Верховну Раду він не буде розпускати.

Володимир Зеленський

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що в мережі не вщухає хвиля жартів і фотожаб на українських нардепів від партії "Слуга народу".

Популярні новини зараз
Прохолода протримається недовго: наближається нова хвиля спеки Повістки поштою, штрафи та заборона кермувати: санкції для тих, хто не оновив дані в "Резерв+" Рф готує новий наступ на Україну: під загрозою може опинитися ще одна область В Україні оновили тарифи на газ: від 8,46 до 27,99 грн за кубометр
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент Володимир Зеленський заявив про готовність оголосити дострокові парламентські вибори.

Також "Знай.ua" писав, що депутатам показали, як боротися з кнопкодавством.