Схеми своїх "паперєдніків" Януковича і  Порошенкоа з відмивання грошей чудово освоїла команда Зеленського. Державний бюджет щомісяця втрачає кілька мільярдів на відмиванні грошей в конвертаційних центрах. Але влада на це не тільки не реагує, її це повністю влаштовує.

Про це розповів блогер Ігор Лесєв у своїй програмі "Не добрий вечір". 

Блогер, зокрема, показав, як голова  державної податкової служби Сергій Верланов та міністр фінансів України Оксана Маркарова ″кришують″ крупний конвертаційний центр.

Лесєв зазначив, що в Україні "живуть нормально" лише чиновники і силовики. 

 "І багато в чому ця неефективність за рахунок того, що у нас тіньова економіка. Комерси дають на лапу чиновникам і ухиляються від сплати податків".

А ще "комерси" - так називають підприємців, які  "працюють" під кимось - оналюють гроші за тіньовими схемами. Ці схеми називаються конвертаційними центрами.

Щомісяця через них проходять десятки мільярдів гривень, а в роезультаті діяльності такий центрів до бюджету не потрапляє щомісяця 4-5 мільярдів ПДВ.
"Конвертаційні центри існують практично в кожній області, але  один з найбільших - у Львівській. І ось там створено ціле державно-комерційне ОПГ."

В цей конвертаційний центр, зокрема, входить тіньовий король ринку контрабанди Львова, головний "конвертатор" Львіської області Василь Костюк. А також директор львівської тютюнової фабрики Григорій Козловський.

Лесєв так охарактеризував цих "місцевих прерсонажів":

"Перший - це Василь Костюк, формально адвокат. Всі комерси західної і центральної України знають, хто це такий. Парняга особливо піднявся при Гройсману і тодішньому главі ДФС Мирославу Продану".

" І є ще у Львові один красень - Григорій Козловський. Природно, член БПП, депутат міськради, місцевий забудовник і ще один схемовик по конвертах. Ще й місцева істеричка."

Покриває діяльність цих персонажів голова  державної податкової служби Сергій Верланов та міністр фінансів України Оксана Маркарова, які отримують півтора мільйона доларів на двох щомісяця за "кришування.

"Каламутять ті ж самі схеми, які були при Януковичі, а потім перейшли у спадок до Порошенка. А тепер це ж підгортають при Зеленському", - зазначив Лесєів.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, в мережі спливло скандальне минуле Гончарука

Як повідомляв портал Знай.ua, Лесєв показав справжніх паразитів, які смокчуть наші гроші

Популярні новини зараз

"Один лікар на всіх" - Ані Лорак показала обличчя без макіяжу і викликала бурю обурення

83-річний шаман "причарував" 27-річну красуню, весілля спричинило гучний скандал

Привіт із 80-х - секретний рецепт кабачків, про який знали тільки в СРСР

З 1 травня на паспорти українців чекають зміни: стосується кожного

Показати ще

Також Знай.ua писав, Ігор Лесєв довів, що "слуги народу" небезпечніші за коронавірус