Відомий політичний експерт Михайло Подоляк на своїй сторінці в Фейсбук іронізував над Петром Порошенком, який розповідав про отримання китайських протоколів лікування. “Протоколи з Китаю. Особисто. Тільки йому. При тому, що Комуністична партія Китаю співпрацює тільки з урядами”, написав Подоляк. На думку експерта, вже давно перестати звертати увагу на всякі “листи, плюшки і казки” від колишнього президента України.

Порошенко, фото з вільних джерел
Порошенко, фото з вільних джерел

бригада для... Италии... Сладкий Пётр Алексеевич упорно продолжает играть в былинного героя, которому все в мире шлют...

Geplaatst door Михаил Подоляк op Zaterdag 4 april 2020


У той же час Подоляк похвалив Зеленського за відправку лікарів в Італію. На його думку, це шанс для медиків отримати реальний досвід в “бойових умовах” в країні, де спостерігається вогнище коронавіруса. Ось де справжні медичні протоколи, а також тактики лікування та інше. Також Подоляк закликав президента не реагувати на критику щодо того, що “своїх лікарів немає”. Він вважає, що той досвід, який медики отримають в країні з реальною пандемією, може допомогти в разі спалаху в Україні, де поки ситуація відносно спокійна.
Хід Зеленського з відправкою медичної допомоги в Італію, Подоляк назвав прикладом реальної дипломатії, а не казок про “протоколах тільки для себе”.

Популярні новини зараз

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила про інтереси Порошенка в законі про ринок землі і закликала повалити Зеленського.