Народний депутат Сергій Шахов, який перехворів новим різновидом коронавіруса, виступив на трибуні Верховної Ради вперше після одужання. Він вирішив підняти тему карантину і тестування українців на антитіла.

Відповідне відео виступу він опублікував у своєму Facebook.

Шахов зазначив, що карантин є важливим заходом для того, щоб стримувати пандемію, проте не єдиною. Депутат вважає, що потрібно шукати здорових замість того, щоб вважати хворих.

"На щастя, ми маємо геніальних вчених, які вже розробили тест на антитіла. Ми п'ята країна в світі, яка має такий тест. Більш того, наш, вітчизняний тест має ефективність 98%, а коштує в десять разів дешевше, ніж іноземні аналоги", - розповів Шахов.

Нардеп разом з групою "Довіра" запропонував провести масове безкоштовне тестування на антитіла всіх українців, які впродовж півроку мали схожі на коронавірус і одужали.

Популярні новини зараз

У Польщі пожежник викрав і побив українських дітей: зламаний ніс і машина у крові

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Показати ще

Він запропонував тим громадянам, у кого в крові виявлені антитіла, видати картки імунітету і дозволити повернутися до нормального життя. Також він зазначив, що можна створити по всій Україні банки крові з антитілами для лікування важкохворих.

На думку Шахова, неконтрольований карантин призведе до падіння економіки, руйнування бізнесу, депресії і психозу у людей, холод, голодні бунти і смерть. Нардеп вважає, що контрольований карантин дозволить людям нормально дихати і оздоровити українську економіку.

Перший виступ на трибуні після одужання від коронавірусу. Україна не може дозволити собі не працювати півроку. Чиновники не знають, що робити та як вийти із кризи. Сьогодні у Верховній Раді озвучив конкретні кроки. 1. Провести масове безкоштовне тестування на антитіла усіх українців, які мали протягом року схожі на коронавірус симптоми і одужали. 2. Тим громадянам, в крові яких будуть виявлені антитіла, видати картки імунітету і дозволити повернутися до нормального життя. 3. Запровадити податкові канікули для малого та середнього бізнесу. 4. Створити по всій Україні банки крові з антитілами для лікування важкохворих. 5. Організувати роботу групи вчених, які займуться розробкою ліків, за державної підтримки та сприяння. 6. Продовжити карантин та надати фінансову підтримку тим, хто не має антитіл, а також громадянам, які входять до груп ризику.

Geplaatst door Сергій Шахов op Vrijdag 24 april 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Шахов зважився на серйозний крок після пережитої хвороби.

Як повідомляв Знай. ua, нардеп Сергій Шахов пройшов тест на антитіла до COVID-19.

Також Знай. ua писав, що Разумков розповів, як Рада пережила спалах Covid-19.