Український громадський діяч Андрій Пальчевський розповів про те, куди йдуть грошові потоки Києва і про телефонну розмову Порошенка з Путіним. Про це він розповів в ефірі передачі Прайм на 112 Україна.

"Я розумію, які потоки і куди уходятся. Я розумію, які люди їх присвоюють. До 20% київського двохмільярдного бюджету (400 мільйонів доларів) розкрадається. Які конкретно суми доходять до керівника міста я ще сказати не можу. Чим більше людей приймає рішення – тим менша корупція", - каже він.

Пальчевський, фото: youtube
Пальчевський, фото: youtube

Пальчевський вважає, що київська влада повинна контролюватися великим скупченням людей.

"Припустимо, районним представництвом. Необхідні конституційні зміни в Україні. Конституція 1996 року абсолютно не працює. Це шлях до самогубства", - каже він.

Популярні новини зараз

Кордон з Польщею заполонили заробітчани - смажаться під сонцем цілодобово заради злотих

У Франківську повзуча тварюка видерлася на дерево - вичікувала жертву, як снайпер

У Львові помер легендарний вчитель з великим серцем - студенти на нього молилися

400 тисяч українців з вірусом, скарб зі Стародавнього Риму під Житомиром і "блазень" Зеленський в очах Фаріон - головне за неділю, 2 серпня

Показати ще

Пальчевський прокоментував злив розмови Путіна з Порошенком від 2015 року тим, що "немає літератури цікавіше, ніж чужі листи".

"З приводу не падаючого рейтингу Порошенка, я не знаю, що мав на увазі Петро Олексійович, але помилився він епічно, тому що такого розгрому в історії українських виборів не було ніколи. У розмові таке відчуття, що Порошенко був дуже веселий і він включає тумблер "дурень", але він самий великий актор України", - говорить він.

Пальчевський зазначив, що Путін назвав Україну цікавою і красивою країною. Щодо Порошенка і перемоги Зеленського Пальчевський зазначив, що програє зарозумілий.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Пальчевський вказав на різницю між своєю командою і командою Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, Пальчевський пояснив, чому захистив Клитину після скандалу і поділився активною громадянською позицією.

Також Знай. ua писав, що Андрій Пальчевський розкрив цілі своєї команди, вибори все покажуть.