Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов написав нову книгу. "Духовний світ туркмен" присвячений традиціям туркменського народу.

Про це пише державне інформаційне агентство Туркменістану.

Нова книга президента вже вирушила до друку. Це-плід його кропіткої роботи під час трудової відпустки. Вона повинна стати "чудовим творчим подарунком" лідера держави перед Днем Незалежності, - повідомляє інформаційне агентство.

Твір складається з 12 глав, де описані "краса життя", "благоденство на землі", "вічність сущого", "значення науки і освіти в розвитку суспільства", "принципи здорового способу життя", "працьовитість і гостинність", "моральні підвалини і єдність" туркменського народу. Девіз книги- "Туркменістан - Батьківщина нейтралітету". 

Раньше Бердимухамедов написав близько 50 книг на всіляку тематику: Про лікарські рослини, про коней, Туркменської історії, Туркменських килимах, музиці, кулінарії, чаї, прислів'ях, Туркменських алабаях та інших темах. Книги читають на туркменському телебаченні замість розважальних передач.

Популярні новини зараз

У Львові бидло-маршрутник затиснув ногу пасажирці і зареготав на весь салон: "Ще б голову туди втулила"

Чемпіон Усик зі спекотною моделлю показав, що таке "супертяж": ох вже ці шортики

Галкін показав 71-річну Пугачову "у всій красі", стрункі ніжки і не тільки: "Повернув молодість"

Помер зірка "Татових дочок " Володимир Чуприков: за плечима понад 170 фільмів і серіалів

Показати ще

Але література - не єдине хобі президента. Чим тільки не захоплюється лідер Туркменістану: грає на музичних інструментах, займається діджеїнгом, пише вірші, записує реп з онуком, а так само вміє програмувати. 

Нагадаємо, раніше президент Туркменістану дивом зцілив заражену коронавірусом коня.

Як повідомляв портал "Знай.иа", президент завів натовп крутими треками:новорічна ніч гаранта пройшла жарко, відео.

Також "Знай.иа" писав, що президент-репер підірвав багатотисячний стадіон: відео.