Бабченко прийняв пропозицію представника адміністрації президента Петра Порошенка про допомогу в отриманні українського громадянства.

Російський журналіст Аркадій Бабченко заявив, що прийняв пропозицію представника Адміністрації президента України про допомогу в отриманні українського громадянства.

Про це Бабченко заявив на прес-конференції в четвер, 31 травня, у Києві, відповідаючи на питання, про що йшла мова під час його зустрічі з представником адміністрації президента України.

"Розмова про те, щоб допомогти отримати громадянство була. Я не став відмовлятися, скажу чесно", - сказав Бабченко.

За словами журналіста, у нього є посвідка на постійне проживання в Україні, його сім'я теж подала документи на постійне проживання.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко розповів про підготовку до проведення спецоперації СБУ із попередження замаху на його життя.

За словами журналіста, він був попереджений завчасно, перебував під контролем СБУ, його сім'я теж знала про спецоперацію.

Бабченко пояснив, що варіантів брати чи не брати участь в інсценуванні власного вбивства, за його словами, у нього не було.

Популярні новини зараз
Українці втратять останні гроші через генератори: чому їх не можна включати надовго Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

"Люди сказали, що є на тебе замовлення. Вже передані гроші, 40 тисяч доларів. Показали документи, мої паспортні дані, мою фотографію, яка є тільки в моєму паспорті. Стало зрозуміло, що інформація йде з Росії.
Мені запропонували взяти участь в цій спецоперації, інших варіантів немає. Або працюємо, або працюємо. Хлопці працювали як буйволи. Звідти, з того боку, давили дуже сильно. На виконання замовлення дали три тижні.

Сьогодні ця людина затримана. Деталі говорити не буду. Злочин доведено. Всі докази на лице", - розповів Бабченко.

Журналіст також подякував СБУ за те, що зберегли йому життя.