У Мережі бурхливо відреагували на пропозицію співголови "Оппоблока" почати прямі переговори з терористами з "ДНР" і "ЛНР". Про це повідомляє Politeka.

Народний депутат Юрій Бойко на погоджувальній раді Верховної Ради запропонував якнайшвидше розпочати "на вищому рівні" переговори з російськими агресорами і бойовиками терористичних організацій на сході України.

"Ми вважаємо, що необхідні прямі переговори на вищому рівні між сторонами конфлікту — Україною, Російською Федерацією і невизнаними республіками для того, щоб досягти кінцевої мети – завершення війни", — заявив він.

Бойко додав, що "Оппоблок" готовий стати учасником таких переговорів.

Популярні новини зараз

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Показати ще

Користувачі соціальних мереж не перестають обговорювати пропозицію колишнього високопоставленого чиновника часів Янукович.

"Він сам один з них. Тому і хоче домовитися. Як з вбивцями домовлятися?", "Про яку перемогу України може йти мова, коли в парламенті сидять Бойки?", — пишуть вони.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", скандальний лідер "Опозиційного блоку" Юрій Бойко не намагається приховати своїх симпатій до Росії.

Зокрема, одіозний політик намагається нав'язати українцям думку про необхідність підтримки тісних історичних зв'язків з РФ. Наприклад, він дуже активно захищає святкування Дня перемоги в Україні саме в традиціях Росії.

"День перемоги — це найулюбленіше свято нашого народу. І хто б із сьогоднішніх політиків у владі не намагався його закреслити, їм це не вдасться", — заявив Бойко.

Тим часом його "Опозиційний блок" практично монополізував в Україні будь-які "победоносні" прояви. Однак, незважаючи на всі зусилля Бойко, його ініціативи викликають критику більшості українців.

Бойко і його соратники по "Оппоблоку" зробили ставку на вузьке електоральне ядро — літніх виборців, яким близька прокремлівська риторика.

Крім того, результати соціологічних опитувань також красномовно говорять про те, що українці не хочуть повертатися до радянської спадщини, яке нав'язує їм Бойко.