Сьогодні в другій половині дня Рада національної безпеки і оборони України проведе засідання, на якому розгляне питання запровадження нових санкцій проти Росії.

Про це повідомив співрозмовник в Адміністрації Президента України.

За словами представника агентства, під час засідання буде розглянуто питання продовження існуючих санкцій та запроваджено нові, синхронізовано із обмежувальними заходами проти РФ з боку західних партнерів.

Як повідомлялося, під час візиту до Німеччини 9 квітня Президент Петро Порошенко заявив, що на найближчому засіданні РНБО буде внесено проект рішень щодо запровадження санкцій проти російських олігархів.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

За словами глави держави, до санкційного списку потраплять "Дерипаска та інші російські олігархи, які беруть участь, зокрема, у активній роботі в Криму і в постачанні зброї російським збройним силам".

Як відомо, 6 квітня Міністерство фінансів США оприлюднило новий пакет санкцій, в який були включені 7 російських олігархів, 17 представників російської державної влади, а також 14 організацій і компаній. В експертних колах США назвали ці санкції одними з найпотужніших.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Міністерство фінансів США продовжило термін, протягом якого американські інвестори повинні позбутися акцій російських компаній En +, "Русал" і "Групи ГАЗ", які підпали під санкції Вашингтона. Про це повідомляє DW.com. Інвестори повинні зробити це до 6 червня, а не до 7 травня, як планувалося раніше. Їм також слід припинити контракти з компаніями зі списку санкцій.