Міністерство фінансів США продовжило термін, протягом якого американські інвестори повинні позбутися акцій російських компаній En +, "Русал" і "Групи ГАЗ", які підпали під санкції Вашингтона. Про це повідомляє DW.com.

Інвестори повинні зробити це до 6 червня, а не до 7 травня, як планувалося раніше. Їм також слід припинити контракти з компаніями зі списку санкцій.

Також новим документом від 1 травня продовжено дозвіл на позбавлення від активів агрохолдингу "Кубань", "Базового елемента", B-Finance, SC EuroSibEnergo, " "Газпром бурение", "Ладога Менеджмент", АТ NPV Engineering, групи "Ренова". Проти цих компаній санкції були запроваджені у зв'язку з агресією РФ в Україні.

За "Кремлівською доповіддю" США запровадили санкції проти ряду російських бізнесменів, чиновників і компаній 6 квітня. Під обмежувальні заходи, зокрема, підпали, "Русал" і En + Group Олега Дерипаски.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

Як раніше передавав портал "Знай.ua", прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що однією з можливих форм порятунку від наслідків санкцій США компанії російського олігарха Олега Дерипаски "Русал" є тимчасова націоналізація. Про це повідомляють російські засоби масової інформації.

"В експертних колах зараз фігурують різні точки зору на предмет того, як можна допомогти компаніям, це одна з них", – заявив він.

Нагадаємо, через незрозумілі причини перестали працювати веб-сайти кількох російських компаній, на які була орієнтована нова хвиля санкцій США. Це сталося після оголошення Вашингтоном про наміри здійснити каральні заходи. Про це передає Радіо Свобода.

З метою покарати Росію за її "злочинну діяльність по всьому світу", Вашингтон запровадив санкції щодо кількох десятків компаній та осіб. Серед них – російські магнати Олег Дерипаска та Віктор Вексельберг.

Після оголошення про заморожування активів та фінансові обмеження Міністерством фінансів США від 6 квітня, компанії Дерипаски та Вексельберга зазнали удару, так само, як і інші російські компанії та російський рубль.

Веб-сайти конгломерату Дерипаски та інвестиційного інструменту Вексельберга були недоступними.