Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що однією з можливих форм порятунку від наслідків санкцій США компанії російського олігарха Олега Дерипаски "Русал" є тимчасова націоналізація. Про це повідомляють російські засоби масової інформації.

"В експертних колах зараз фігурують різні точки зору на предмет того, як можна допомогти компаніям, це одна з них", – заявив він.

За його словами, потрібно брати до уваги думку акціонерів.

"Тут важливо брати до уваги думку все-таки акціонерів компанії та власників компанії, можливості уряду. Тому в даному випадку мова йде про одну з точок зору, яка зараз активно обговорюється", - підкреслив Пєсков.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно В Україні готується революція у житловій сфері
Показати ще

Відзначається, що глава Російського союзу промисловців і підприємців Олександр Шохін не виключив, що державі доведеться викупити частину акцій "Русала" або інших компаній, які потрапили під санкції Сполучених Штатів Америки. За його словами, складності схеми пов'язані з тим, що націоналізація за законом можлива з компенсацією за справедливою ціною.

Варто зазначити, нещодавно російський економіст Дмитро Травін повідомив, що Дерипасці доведеться самостійно вирішувати свої проблеми через санкції США.

"Кремль вже обіцяв допомагати, але поки не дуже зрозуміло, якою мірою. Не ясно, чи буде ця допомога Дерипасці або "Русалу". В принципі, Дерипаска нікому не потрібен. Його можна списати. А "Русал" – це велика російська компанія, де працює тисяча людей, які платять податки. Швидше за все, "Русалу" будуть якось допомагати, щоб він існував. А ось чи залишиться Дерипаска власником цієї компанії – звичайно, поки сказати важко", - підсумував економіст.

Дерипаска. Життя після Рибки

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що хакери почали душити російських олігархів онлайн. З незрозумілих причин перестали працювати веб-сайти декількох російських компаній, на які була орієнтована нова хвиля санкцій США. Це сталося після оголошення Вашингтона про наміри здійснити каральні заходи відносно Росії.