Офіційний Вашингтон ще вчора підтвердив: послаблювати економічний тиску на Росію США не збираються. Але в Кремлі, вочевидь, думають інакше.

Саме тому сьогодні у Міністерстві закордонних справ РФ поширили інформацію про те, що Америка нібито не планує розширювати санкції найближчим часом. Джерело у відомстві зазначило, що російське посольство у Вашингтоні нібито отримало відповідного листа від адміністрації президента США Дональда Трампа:

"Підтверджуємо, що посольство Російської Федерації у Вашингтоні було повідомлено про те, що нових санкцій найближчим часом не буде".

Вашингтон не збирається скасовувати санкції

Популярні новини зараз

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Синоптик попередила про наближення навіженої негоди - "Не опирайтеся!"

Володимир Зеленський повідомив про відступ окупантів - воїни ЗСУ звільнили місто

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Показати ще

Як відомо, про намір запровадити додаткові санкції нещодавно заявила постпред США при ООН Хейлі. Вони будуть стосуватися компаній, що постачали до Сирії технології, які сприяли виробництву хімічної зброї.

Кілька днів тому спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що не тільки в Америки, а й у Італії також можуть бути проблеми у відносинах з Євросоюзом, якщо вона в односторонньому порядку зніме санкції з Росії.

Спецпредставник США по Україні, Курт Волкер

"Ми повинні забезпечити збереження санкцій, можливо, їх навіть треба посилити в зв'язку з діями Росії. По-друге, треба зазначити, що санкції не тільки італійські, це європейські заходи. ЄС узгодив рамки і мету санкцій, і якщо Італія не буде їх виконувати, у неї виникнуть проблеми, в першу чергу, з Брюсселем. Незважаючи на позицію партії Ліга, на практиці Італія не може скасувати ці заходи без серйозних наслідків", - підкреслив він.

Карикатура на тему санкцій, художник Сергій Йолкін

Кандидатом на пост глави майбутнього уряду Італії від правоцентристських сил є лідер італійської партії "Ліга Півночі" Маттео Салвіні, який раніше не раз заявляв, що якщо він отримає пост прем'єра, то вимагатиме зняття санкцій з Москви.

Дивіться: Сполучені Штати можуть поширити антиросійські санкції на будівельників "Північного потоку-2"

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Міністерстві закордонних справ Франції заявили, що основні докази хіматаки в Сирії могла знищити Російська Федерація. В опублікованій заяві йдеться про те, що Росія активно перешкоджає розслідуванню ОЗХО і ООН хімічної атаки.