Через незрозумілі причини перестали працювати веб-сайти кількох російських компаній, на які була орієнтована нова хвиля санкцій США. Це сталося після оголошення Вашингтоном про наміри здійснити каральні заходи. Про це передає Радіо Свобода.

З метою покарати Росію за її "злочинну діяльність по всьому світу", Вашингтон запровадив санкції щодо кількох десятків компаній та осіб. Серед них – російські магнати Олег Дерипаска та Віктор Вексельберг.

Після оголошення про заморожування активів та фінансові обмеження Міністерством фінансів США від 6 квітня, компанії Дерипаски та Вексельберга зазнали удару, так само, як і інші російські компанії та російський рубль.

Російський новинний портал "Агенство Москва" 10 квітня повідомив, що веб-сайти конгломерату Дерипаски Basic Element та інвестиційного інструменту Вексельберга, Renova Group, були недоступними.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Веб-сайт Basic Element перестав працювати 11 квітня, тоді як у Renova лише з’явилося повідомлення про те, що сайт перебуває на стадії розробки.

Повідомлялося, що веб-сайт алюмінієвого гіганта Дерипаски "Русал" також став недоступним 10 квітня.

Тим часом веб-сайти інших компаній Дерипаски, які постраждали від санкцій США, 11 квітня взагалі не завантажувалися. Серед них – En+ Group, що керує активами мільярдера, корпорація "Русские машины", ЕвроСибЕнерго, і АгроХолдинг "Кубань".

Одразу не було зрозуміло, чи робота цих веб-сайтів була пов’язана із запровадженням нових санкцій США, які були націлені на цілу низку російських чиновників безпеки, політиків та бізнесменів, яких Вашингтон тісно пов’язує з президентом Росії Володимиром Путіним.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", нова порція санкцій, "подарунок" Росії від Сполучених Штатів, потрапив не в брову, а в око. Рубль по відношенню до долара і євро опустився до рівнів, не бачених з середини 2017 року. Крім усього, акції вітчизняних компаній впали практично на 50%.