Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від керівника САП (Спеціальна антикорупційна прокуратура) Назара Холодницького почати розслідування щодо генерального прокурора Юрія Луценка. Ляшко вважає, що для призначення Луценка на посаду генпрокурора змінили закон, а також чинився тиск на парламент.

Про це головний радикал сказав на засіданні парламенту. Він заявив, що в парламенті "на вимогу президента Порошенка був незаконно змінений закон, щоб призначити пана Луценка генеральним прокурором". Ляшко вважає, що тут є "ознаки змови між президентом Порошенком, його кумом і родичем генеральним прокурором Луценком з метою захоплення влади, монополізації влади, узурпації і зловживання владою".

За словами Ляшка, був здійснений незаконний тиск на парламент, рішення прийняли незаконно, відбулись зловживання з метою, в тому числі особистого збагачення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", парламент не підтримав всі ініціативи Генпрокуратури, яка хотіла притягнути до кримінальної відповідальності п'ятьох народних обранців.