Всі подальші кроки з посилення санкцій проти Російської Федерації можна розцінювати, як оголошення економічної війни.

Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

"Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати, але можу сказати одне: якщо буде щось типу заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти, то це можна назвати абсолютно прямо, це оголошення економічної війни. І на цю війну необхідно реагувати — економічними методами, політичними методами, а в разі необхідності й іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти", — розповів російський прем'єр.

"Наша країна в останні 100 років існувала в умовах постійного санкційного тиску. Для чого це робиться? Для того, щоб прибрати Росію з числа потужних конкурентів на міжнародному полі", — додав Медведєв.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст Оля Цибульська зізналася, чому насправді не показує свого чоловіка: "У нього такий писок..." 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей
Показати ще

8 серпня представник Держдепу Хізер Науэрт повідомила про введення нових санкцій проти Росії, звинувативши Москву у "використанні біологічної чи хімічної зброї в порушенні міжнародного права або проти власних громадян". Пізніше вона пояснила, що Вашингтон сподівається на поліпшення російсько-американських відносин і прагне вплинути на поведінку Москви за допомогою санкцій.

Перший блок, який вводиться з 22 серпня, передбачає повну заборону на експорт в Росію електронних пристроїв і комплектуючих подвійного призначення. Другий блок санкцій, який може бути введений з відстрочкою на три місяці, передбачає зниження рівня дипломатичних відносин, відкликання дозволу для авіакомпанії "Аерофлот" здійснювати рейси до США, а також майже повне припинення товарообігу між країнами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Росії вже два дні поспіль фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля. Причиною став анонс нових "драконівських санкцій США. Користувачі мережі активно обговорюють ситуацію.

Нагадаємо, КНДР вибухнула звинуваченнями на адресу США.

Як повідомляв Знай.uа, російський рубль пробив чергове дно.

Також Знай.uа писав, що США готують Росії справжнє пекло.