Президент Петро Порошенко нещодавно придбав собі новенький гаджет, якого ще навіть офіційно не постачають до України - іPhone Х, приблизна вартість складає 44 999 гривень.

На це у своєму Facebook звернув увагу юрист Михайло Шнайдер.

Він вважає, що така поведінка свідчить тільки про одне – глава держави абсолютно не переймається проблемами простих людей:

"Порошенко купує собі новий телефон за шалені грошіЯк же все таки він далекий від простого народу! Як же все таки він далекий від всіх нас…", - відзначив Шнайдер.

Популярні новини зараз
Запасайтеся терпінням та свічками: українців попередили про загрозу блекаутів Проведіть ревізію у гаманцях: Нацбанк виводить з обігу частину монет У пенсіонерів побільшає грошей: новий механізм виплат Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Відомо, що ціна на нову модель іPhone у США стартує від 999 доларів, а в Україні – мінімум від 38 000 гривен. На офіційних ресурсах компанії продаж відкрили ще на початку минулого місяця, але в нас гаджети з'являться ближче до новорічних свят.

Дивіться: Презентація Apple 2017: характеристики iPhone X

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці розповіли, кого з політиків ненавидять найбільше.