Стало відомо, що в мережі опублікували фотографії і інформацію про загиблих на Донбасі 8 і 9 серпня українських військовослужбовців.

На сторінці фонду "Повернись живим" в Facebook повідомляється, що захисника України Сергія Цепуха, який помер на Донбасі в четвер, 9 серпня, наздогнала куля снайпера.

У повідомленні фонду йдеться про те, що: "Цепух загинув від кулі ворожого снайпера. У 2015-2016 роках військовий служив за фахом - санінструктором в Нацгвардії. Згодом підписав контракт з ЗСУ". Відзначається, що жителю Волинської області було 26 років.

Командир групи прикриття, молодший сержант 24-й ОМБр імені короля Данила Дмитро Український помер в середу, 8 серпня, виконуючи завдання в "сірій зоні". Його група потрапила в засідку терористів.

"Військовий вирішив прийняти бій незважаючи на те, що противник значно перевершував за кількістю. Саме рішучість молодшого сержанта врятувала бійців з основної групи, які отримали наказ на вихід, і врятувала життя 19-річного розвідника, якому наказав відходити сам Дмитро", - розповіли в фонді.

Тіло Українського, який був родом з Донецької області, потрапило в руки окупантам. Вони відразу ж опублікували фото загиблого в своїх ЗМІ і придумали "свою, виткану з крові, версію бою".

"Брехня і провокація на темі загиблих - найбільше інформаційне зло, робити яке можуть тільки нелюди", - підкреслили в пості.

Це - Сергій Цепух, боєць 28-ї бригади. 9 серпня 26-річний житель Волинської області віддав життя за Україну. Цепух...

Posted by Повернись живим on Saturday, 11 August 2018

ВИ МАЄТЕ ЗНАТИ ЙОГО ІСТОРІЮ! Це - Дмитро Український, молодший сержант 24-ї ОМБр імені короля Данила. 8 серпня він...

Posted by Повернись живим on Friday, 10 August 2018

Нагадаємо, 93-я окрема механізована бригада "Холодний Яр" повернулася з району проведення Операції об'єднаних сил в пункт постійної дислокації в Дніпропетровській області.

Як повідомляв Знай.ua, заступник глави Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера висловив пропозицію про те, що в разі прийняття нової Конституції повинна бути закріплена норма про позбавлення українського громадянства тих, хто прийняв російське громадянство, пішов працювати в окупаційні органи влади, брав участь в "референдумі про незалежність "Криму або територій під контролем" Д / ЛНР ".

Також Знай.ua писав про те, що протягом минулої доби проросійські окупаційні війська постійно порушували "режим тиші", хоча бійці ЗСУ змогли врешті взяти ситуацію під свій контроль.