У 1944 році в селищі Гута Пеняцька проти поляків провели справжній геноцид, який обернувся тисячами смертей ні в чому невинних людей. Про це знову заговорив глава Польщі Анджей Дуда і звинуватив українських військових в злочинах, які вони скоїли спільно з солдатами Третього рейху.

"Злочин геноциду, вчинений тут українськими солдатами і поліцейськими на службі гітлерівського Третього рейху і українськими націоналістами, призвів до знищення близько тисячі чоловік: польських жителів Гути Пеняцької, а також євреїв і біженців з інших міст Волині і Поділля, яких вони ховали", - заявив президент виданню Niezalezna.Разом з тим глава держави зазначає, що для Польщі важливі стосунки з Україною і він особисто зацікавлений в тому, щоб наші країни були сильними і безпечними.

"Тому нам також потрібна пам'ять і правда про те, що сталося тут 28 лютого 1944. Так, щоб нічого подібного не відбувалося знову, і щоб наші відносини ґрунтувалися на міцному фундаменті і взаємній довірі", - підкреслив Дуда.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що скандальний "антибандерівський" закон вирішили заморозити через резонанс, який він отримав.