У 1944 році в селищі Гута Пеняцька проти поляків провели справжній геноцид, який обернувся тисячами смертей ні в чому невинних людей. Про це знову заговорив глава Польщі Анджей Дуда і звинуватив українських військових в злочинах, які вони скоїли спільно з солдатами Третього рейху.

"Злочин геноциду, вчинений тут українськими солдатами і поліцейськими на службі гітлерівського Третього рейху і українськими націоналістами, призвів до знищення близько тисячі чоловік: польських жителів Гути Пеняцької, а також євреїв і біженців з інших міст Волині і Поділля, яких вони ховали", - заявив президент виданню Niezalezna.Разом з тим глава держави зазначає, що для Польщі важливі стосунки з Україною і він особисто зацікавлений в тому, щоб наші країни були сильними і безпечними.

"Тому нам також потрібна пам'ять і правда про те, що сталося тут 28 лютого 1944. Так, щоб нічого подібного не відбувалося знову, і щоб наші відносини ґрунтувалися на міцному фундаменті і взаємній довірі", - підкреслив Дуда.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що скандальний "антибандерівський" закон вирішили заморозити через резонанс, який він отримав.