Клімкін викликав бурю обурення в РФ

Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, заявив, що українська сторона намагається відпрацьовувати ідеї, щоб у Росії не знаходилися постійно три мільйони проживають там українців. Це викликало бурю обурення у ще незаблокованих мережах РФ і не тільки.

RT передає, що, за словами директора Інституту миротворчих ініціатив і конфліктології Дениса Денисова, "дурість українських керівників не має меж".

"Виходячи з цього, можемо очікувати, що буде збудовано ряд обмежувальних бар'єрів, але зараз законодавчих ініціатив подібного характеру поки немає", – зазначив Денисов.

Як говорить директор Інституту, закон досить лояльний до цього питання. Київ у змозі обмежити виїзд на російську територію, та обґрунтувати це абсолютно по-різному.

"Але для мільйонів громадян України це єдина можливість хоч якось виживати в умовах, які створили самі представники української влади", – підкреслив він.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися" Українці бронюють номери в Ялті на Новий рік, готельєри в паніці: "Який курс гривні?" Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя"
Показати ще

УКРАЇНЦІ В РОСІЇ

На цей рахунок висловився і Олексій Пушков, голова комісії Ради Федерації з інформаційної політики РФ. За його словами, позиція Клімкіна - "повна утопія".

У своєму Twitter Пушков написав таке:

"Чому ж київська влада їх буде годувати? Хіба що Порошенко роздасть їм свої мільярди... Інакше вони повернуться з Росії – і відразу на майдан"

Москва, 1 березня 2015, Українці Росії на марші пам'яті Бориса Нємцова

А Євген Ревенко, член комітету нелегітимної Державної думи з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку, і зовсім підняв тему "геноциду українського народу". В ефірі одного з російських телеканалів він сказав:

"Я не уявляю собі ринок праці в Європі, який одномоментно зараз може прийняти 2,5 мільйона чоловік. Куди ці люди підуть? Це геноцид власного народу, тому що ці 2,5 мільйона людей годують як мінімум своїх дружин, матерів, дітей... на ці 2,5 мільйона чоловік доведеться майже 10 мільйонів українців. Що вони творять? Вони не відають, що творять! Це геноцид народу!"

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", спецпредставник президента РФ з питань міжнародного співробітництва у сфері інформаційної безпеки, посол з особливих доручень Андрій Крутских сказав, що Росія не має наміру давати жодних гарантій, що вона не буде втручатися у вибори в США.