Президентка Хорватії Колинда Грабар-Китарович разом з багатьма футболістами досить емоційно відсвяткувала вихід збірної в півфінал чемпіонату світу-2018.

Чиновниця не посоромилася танцювати і співати разом з футболістами і тренерським штабом після складної перемоги збірної Хорватії над Росією у чвертьфіналі Мундіалю.

Відео можна переглянути за посиланням.

Також Знай.uа писав раніше 7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії. Про це повідомляє Знай.Спорт.

Летальність приблизно 52%: ВООЗ застеріг про спалах небезпечного вірусу Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамарича, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.

У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до экстратаймам.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. В підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

В "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).

Також нагадуємо, що колишні гравці "Динамо" Київ - Огнєн Вукоєвич і Домагой Віда передали гарячий привіт українським вболівальникам після виграного матчу збірної Хорватії над командою Росії.

Вони опублікували відповідне відео.

Зокрема, на відео зіркові гравці відзначають, що присвячують таку важливу перемогу всій Україні і столичного футбольного клубу.

"Слава Україні! Це перемога Динамо і за Україну!", - крикнули в камеру хорвати в роздягальні сочинського стадіону Фішт відразу після матчу з росіянами. Відео опублікував відомий журналіст Андрій Шахов у своєму Facebook.