Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник збирається оскаржити рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького.

Справа Холодницького

За його словами, підконтрольне відомство вже підготувало відповідну догану за дисциплінарний проступок, але звільняти антикорупціонера нібито ніхто не збирається.

"Так", - сказав Ситник після засідання комісії, відповідаючи на питання про те, чи буде оскаржено це рішення.

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник 

Як відомо, за законодавством рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів може бути оскаржене в адміністративному суді або у Вищій раді правосуддя. 20 березня на зовнішній поверхні акваріума в робочому кабінеті глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виявили приховані засоби прослуховування. Слідчі дії відносно керівника САП вело Національне антикорупційне бюро під процесуальним керівництвом ГПУ.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький

В свою чергу директор НАБУ Артем Ситник заявив про те, що під час прослуховування кабінету Холодницького вдалося зафіксувати інформацію про тиск на певних посадових осіб для прийняття ними певних рішень. Пізніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про те, що в записах, зроблених в кабінеті, не виявлено підстав для притягнення його до кримінальної відповідальності, але зафіксовано дисциплінарне порушення в роботі. 30 березня Луценко і Ситник направили в КДКП скарги на Холодницького.

Дивіться: Антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розмов із кабінету Холодницького

Нагадаємо, стало відомо, як колектори незаконно вриваються в квартири українців. Як повідомляв Знай.ua, в Україні змінять правила для водіїв.  Також Знай.ua писав, відомого туроператора звинуватили у шахрайстві.