Організована група на прикладі одного з членів ОСББ показали, як потрібно "боротися" з учасниками об'єднання, які не сплачують за всі надані послуги.

Про це повідомляють ЗМІ.

В одному Черкаських об'єднань відбулась ситуація, яка шокувала всю Україну. Група так званих колекторів, без жодних дозвільних документів та працівників поліції виламала двері до оселі однієї з жительниць будинку, яка не сплачує всі необхідні платежі.

Відзначається, що молодики не показали жодних документів, які хоча б якось пояснювали їхні дії крім оприлюдненого відеозапису, який вже може стати основим доказом, якщо правоохоронці звернуть увагу на скандальну ситуацію.

Більше того самі молодики шляхом розповсюдження відео ніби агітують керівників інших ОСББ звертатись до їхніх "послуг" у разі проблем з певними жильцями будинку.

"Розкрили твого боржника. Робота з боржниками ОСББ. Мораль цієї байки така, що якщо ми взялися за Ваших боржників, то доводимо справу до логічного кінця", - зазначено в описі під відео.

Разом з тим варто відзначити, що завдяки новій формулі в Україні будуть рахувати абонентську плату за опалення і воду. Відомо, що дана формула не залежить від метражу і від прописаних людей у квартирі. Середня сума абонплати складе 30 грн за опалення та 15-20 грн за воду.

Популярні новини зараз
Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Про це розповів аналітик Асоціації міст України Олег Гарник.

"Абонплата на тепло і воду передбачена новою редакцією Закону "Про житлово-комунальні послуги". Закон повинен набути чинності з 10 червня 2018 року, але не факт, що це станеться, так як на даний момент розглядається можливість відстрочки вступу в силу цього закону. Справа в тому, що є проблеми з підзаконними нормативними актами і тому вступ в силу даного документа зараз викликає сумніви", - зазначив експерт, підкресливши при цьому, що абонплата буде стосуватися кожної послуги окремо.

"Абонплата буде стосуватися кожної послуги окремо: постачання гарячої води, постачання холодної води та постачання теплової енергії", - заявив експерт, підкресливши при цьому, що на кожний вид послуги буде нараховуватися окрема абонплата.

"Абонплата буде сплачуватися тільки в тому разі, коли укладається індивідуальний договір з постачальниками послуг або коли таке рішення приймає ОСББ". - сказав Гарнык.

"Орієнтовна вартість абонплати за тепло на сьогоднішній день складає близько 30 грн для кожної квартири. Абонплата на воду - близько 15-20 грн. Розмір абонплати не буде залежати ні від кількості прописаних у квартирі, ні від метражу, так як сама по собі абонплата - це лише плата за підключення до системи і не більше того. Тобто мешканці однокімнатної чи трикімнатної квартир будуть платити однакову суму", - зазначив експерт, підкресливши при цьому, що абонплата не буде стосуватися ні газу, ні електричної енергії.

За що повинен відповідати голова ОСББ

Нагадаємо, українцям повідомили, коли отримають "відреформовані" платіжки.

Як повідомляв "Знай.ua", нові ціни на воду змусять киян копати криниці.

Також "Знай.ua" писав, що стало відомо, з ким голова НАК поділить "куш".