Західні політики методично закликають Росію зупинити агресію, застосовують щодо неї санкції і ставлять умови. І все логічно: це має налякати або хоча б змусити зупинитися і замислитися над своїми діями, проте це спрацювало б з одним застереженням: будь у нас однакова логіка і однаковий менталітет.

Про це в ефірі українського каналу розповів відомий блогер Олексій Лебединський. "Поки що Росії ніхто нічого поганого не зробив, на Росію ніхто не напав. Росію просто обмежили у взаємодії із зовнішнім світом. Я вважаю, що в такому вигляді, якщо росіянину по телевізору говорити, що він великий, і при цьому давати йому дешеву горілку і хліб, він буде говорити, як все погано, але в підсумку він буде жити століттями. А зло буде торжествувати і тріумфувати", - заявив він і додав, що необхідно торсати неповоротких Європу і США, бо вони в своєму цивілізованому способі життя не розуміють, що посилення економічних санкцій нітрохи не ослабить агресора.

І справа тут не в її могутності, а в специфічному менталітеті людини СРСР: "у російського громадянина, те ж саме українського, і у всіх колишніх вихідців з совка є одна жахлива якість: якщо нас заганяють в кут, то ми разом зі своєю шиєю перегриземо купу чужих; якщо нас принижують економічно, то це діє не заспокійливо, а навпаки. Ми починаємо злитися: ах ви так? Тобто, якщо ти не дав мені пожерти, я тобі дам по морді. Ось логіка совка", - резюмував Лебединський.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що журналіст розповів про головну оману, яку поширюють серед українців.

Популярні новини зараз

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще