Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко дуже часто публікує детальні звіти практично після кожної робочої поїздки.Знімки з потенційним електоратом для неї не рідкість. Але у мережі знайшли фото, яке трохи не вписується в загальну концепцію її програми.

Не встаючи з дивану

На це звернув увагу на своїй сторінці у Facebook український журналіст Олександр Барабошко. На цих кадрах – Тимошенко два роки тому відвідує Одесу, поруч із нею – дівчинка із натовпу. Все б нічого, але в той же час, якщо вірити офіційній звітності "БЮТ" вона дивним чином "телепортувалася" в Ірпінь.

"Тимошенко їздить в Одесу на зустріч з дітьми не встаючи з дивану. Фото з дитиною ще з 2016 року з м. Ірпінь", - йдеться в коментарі.

Як вийшло бути в двох місцях одночасно, сама політик поки не пояснила.

Дивіться: Юлія Тимошенко на "марафоні" з Андрієм Оністратом

Нагадаємо, під час зустрічі лідера США Дональда Трампа та президента РФ Володимира Путіна американські лобісти Юлії Тимошенко намагалися організувати присутність лідера української партії "Батьківщина". У якості доказу оприлюднено лист, зареєстрований на початку цього місяця у в Департаменті юстиції США. У документі  лобіст Боб Лівінгстон, що представляє компанію The Livingstone Group, зазначає, що Тимошенко мала намір відвідати Вашингтон всередині липня, щоб обговорити "покращення зв’язків між США та Україною".

Як повідомляв Знай.ua, у день, коли вся Верховна Рада голосувала за важливі проекти, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко покинула все заради зустрічі з Ігорем Коломойським у Варшаві. 

Також Знай.ua писав, Ганна Герман "скопіювала" образ Юлії Тимошенко.