Якщо Україна або Грузія стане членом Північноатлантичного Альянсу, Росія буде ну дуже незадоволена: країна-агресор проти розширення НАТО в бік російського кордону.

Про це заявив кремлівський засідатель Володимир Путін в інтерв'ю одному з телеканалів. Як виявилося, політик вважає розширення Альянсу прямою загрозою для своїх територій."Для нас, що ж, це пряма і безпосередня загроза для національної безпеки. Пересування інфраструктури НАТО до наших кордонів було б загрозою. І реакція була б вкрай негативною", - заявив Путін.


Популярні новини зараз

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Йенс Столтенбер розповів, чи варто Україні розраховувати на перспективу в майбутньому стати членом НАТО.

Так, у четвер, 7 червня, глава Міністерства оборони Степан Полторак зустрівся в штаб-квартирі НАТО з Столтенбергом і задав важливе питання.

Генеральний секретар, в свою чергу, нагадав про принцип відкритих дверей.

"Принцип відкритих дверей - один з основних принципів НАТО є актуальним, як для України, так і для інших країн. Вважаю історичною подією, що в новій будівлі штаб-квартири Альянсу я перший міністр з країн-партнерів, що приймає міністра оборони України Степана Полторака", - заявивши Столтенберг.

Крім того, "Знай.ua" повідомляв про те, Йенс Столтенберг, генеральний секретар НАТО заявив, що на даний момент в перегляді санкцій проти Росії мови бути не може. Про це можна говорити лише після зміни поведінки Москви. Тверду позицію він озвучив на прес-конференції в Брюсселі.

Журналіст попросив прокоментувати главу Альянсу заяву нового прем'єра Італії Джузеппе Конте в перегляді антиросійських санкцій.