Якщо Україна або Грузія стане членом Північноатлантичного Альянсу, Росія буде ну дуже незадоволена: країна-агресор проти розширення НАТО в бік російського кордону.

Про це заявив кремлівський засідатель Володимир Путін в інтерв'ю одному з телеканалів. Як виявилося, політик вважає розширення Альянсу прямою загрозою для своїх територій."Для нас, що ж, це пряма і безпосередня загроза для національної безпеки. Пересування інфраструктури НАТО до наших кордонів було б загрозою. І реакція була б вкрай негативною", - заявив Путін.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Йенс Столтенбер розповів, чи варто Україні розраховувати на перспективу в майбутньому стати членом НАТО.

Так, у четвер, 7 червня, глава Міністерства оборони Степан Полторак зустрівся в штаб-квартирі НАТО з Столтенбергом і задав важливе питання.

Генеральний секретар, в свою чергу, нагадав про принцип відкритих дверей.

"Принцип відкритих дверей - один з основних принципів НАТО є актуальним, як для України, так і для інших країн. Вважаю історичною подією, що в новій будівлі штаб-квартири Альянсу я перший міністр з країн-партнерів, що приймає міністра оборони України Степана Полторака", - заявивши Столтенберг.

Крім того, "Знай.ua" повідомляв про те, Йенс Столтенберг, генеральний секретар НАТО заявив, що на даний момент в перегляді санкцій проти Росії мови бути не може. Про це можна говорити лише після зміни поведінки Москви. Тверду позицію він озвучив на прес-конференції в Брюсселі.

Журналіст попросив прокоментувати главу Альянсу заяву нового прем'єра Італії Джузеппе Конте в перегляді антиросійських санкцій.