Президент Росії Володимир Путін зробив подарунок президенту США Дональду Трампу під час прес-конференції за підсумками переговорів у Гельсінкі.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Він передав американському колезі трофей із чемпіонату світу з футболу, який пройшов у РФ.

"Тепер м'яч на його боці. Тим більше, що США повинні будуть проводити чемпіонат світу 2026 року", - сказав глава Кремля. 

Трамп, у свою чергу, кинув подарунок Путіна своїй дружині Меланії, яка не змогла його зловити. Він відповів, що м'яч призначається його сину Беррону.

Разом з тим варто відзначити, що президент США Дональд Трамп в розмовах з головою Європейської Ради Дональдом Туском не приховував, що бажання зрозуміти агресію Росії у нього сильніше, ніж ентузіазм до України.

"В декількох бесідах зі мною президент Трамп не приховував, що має менші захоплення щодо України і більше розуміння того, що зробила Росія в Україні", - розповів Туск.

Крім того президент США Дональд Трамп перед зустріччю з лідером РФ Володимиром Путіним в Гельсінкі публікує пост в Twitter про очікувану критику в свою адресу.

Він зазначив, що чекає зустрічі з президентом Росії з нетерпінням, проте навіть якщо після переговорів йому "віддадуть" Москву, знайдуться критики, яким і цього здасться мало.

"Прямую в Гельсінкі (Фінляндія) з нетерпінням чекаю зустрічі з президентом Путіним завтра. На жаль, не має значення, наскільки успішними будуть переговори, якщо навіть мені віддадуть Москву за всі гріхи і зло, яке вчинила Росія... через роки я зустрінуся з критикою, що я не був достатньо хороший на саміті, тому що не отримав ще й Санкт-Петербург на додачу!", – написав Трамп.

Зустріч Трампа і Путіна: у Гельсінкі пройшли мітинги щодо звільнення українських політв’язнів

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Фінляндія закликала Путіна повернути окуповані території.