Одну зі своїх тріумфальних кричалок гравці національної Збірної Франції присвятили президенту Російської Федерації Володимиру Путіну.

Відповідне відео опублікував у своєму Twitter портал Goal.

Повідомляється, що сталося це відразу ж після перемоги над командою Хорватії у Чемпіонаті світу з футболу. Володимир Путін вирішив відвідати роздягальню команди Дідьє Дешама.

На святкуванні також були присутні Джанні Інфантіно, президент Франції Еммануель Макрон і глава Хорватії Колінда Грабар-Кітарович.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", президент США Дональд Трамп привітав лідера Росії Володимира Путіна з проведенням чемпіонату світу з футболу. Одіозний лідер США назвав його одним з найкращих турнірів за весь час змагань.

Про це американський президент написав на своїй сторінці у Twitter після завершення вирішального матчу фіналу ЧС-2018 Франція - Хорватія (4:2). Трамп також привітав переможця чемпіонату Франції - і назвав її гру на фіналі чемпіонату екстраординарною.

Також портал повідомляв про те, що Франція - чемпіон світу! Завершився кращий мундіаль в історії! Хорвати програли у фіналі з рахунком 4:2.

У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукіч забив гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешіч зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поля Погба і Киліана Мбаппе. Хорвати відіграли один м'яч. Маріо Манджукіч скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди не забивали м'ячів.

Крім того, нагадаємо, що популярний сайт для дорослих Pornhub в черговий раз порадував не тільки своїх відвідувачів, але і уболівальників чемпіонату світу з футболу-2018. Інтернет-портал оформив свій логотип до учасників заключної зустрічі мундіалю.

Буква "О" позначена футбольним м'ячем, а поруч з назвою сайту розміщені прапори фіналістів світової першості - Франції та Хорватії. Після перемоги збірної Росії над Іспанією в 1/8 фіналу чемпіонату світу сайт вивів категорію "російське" в топ розділів на сайті.