Зустріч з американським міністром оборони українських керівників - це успіх української дипломатії, хоч і проміжний.

У цьому впевнений політичний експерт Юрій Райхель. У статті для Politeka він зазначив, що Захід зрозумів, що Росія не розуміє іншої мови, крім сили. Тому і говорити з нею з іншої позиції марно.

Політичний оглядач впливової німецької газети Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) Даніель Деклерс в своєму матеріалі наводить як приклад переговори фактичного міністра закордонних справ Ватикану з російським керівництвом.

"Звертають на себе увагу два висловлювання. Перш за все - вимога до Москви другої людини у ватиканській ієрархії дотримуватися норм міжнародного права", - пише оглядач, додаючи, що тут йдеться про проблему України.

Другий приклад - це зауваження з Ватикану з приводу підтримки Венесуели. Оскільки без російських грошей режим Мадуро давно б уже впав.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль здивувала зухвалим зізнанням про Дана Балана: "Я Ванга чи що?"

Зеленський підняв мінімальну зарплату: хто отримає 20 тисяч і більше

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Оглядач впевнений, що до виборів в Росії ніяких змін в країні не відбудеться. А ось що буде після - залежить від Заходу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що експерт видання New York Times Майкл Кофман, який закликав Штати не надавати Україні зброю, ймовірно, є маріонеткою Путіна в інформаційній війні проти України.