Forbes Woman проаналізував декларації російських чиновників і з'ясував, чиї дружини можуть похизуватися найвищими доходами. Рейтинг складали на підставі даних за 2016 рік.

Виявилося, що не завжди чиновники і народні депутати заробляють більше, ніж їх дружини. Деякі з них отримують доходи в сотні разів вище своїх чоловіків.

Лідером рейтингу стала дружина президента Татарстану Гульсіна Мінніханова. Її загальний дохід лише за рік склав 2,351 мільярда рублів. Вона володіє готелем, рестораном, фітнес-клубом, а також спа-комплексом. Річний дохід її чоловіка склав лише 7,5 мільйона рублів.

Популярні новини зараз

Семчишин влаштує в Хмельницькому велику чистку, полетять голови: "Більше половини"

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Молода львів'янка впала в кому на відпочинку в Туреччині, вдома ридають діти: "Терміново, допоможіть!"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Другий рядок у списку посідає дружина депутата Улан-Уденської міської ради Раїса Бредній. Її дохід склав 1,924 мільярда рублів. Вона займає посаду керуючого директора компанії "Титан". Також дружина депутата володіє магазинами і бізнесом з виробництва продуктів. Її чоловік заробив за минулий рік лише 903,8 мільйона рублів.

Трійку лідерів замикає дружина губернатора Брянської області Ольга Богомаз. Вона заробила за підсумками 2016 року 864 мільйони рублів. Ольга Богомаз є співвласником фермерського господарства, що спеціалізується на вирощуванні картоплі. Її чоловік заробив в минулому році тільки 3,6 мільйона рублів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, з'явилися дані про те, скільки зірки заробляють за допомогою соцмережі Instagram.