Стало відомо, що російські пропагандисти зняли черговий фейковий сюжет на Донбасі з участю громадянина США Патріком Ланкастером, який в якості кореспондента працює на терористів.

"Мій батько приїхав в "ДНР". Я не бачив його 7 років. Разом з "Росія 1", найбільшим новинним каналом, зустрічаємо його на кордоні", – підписав американець відео в Twitter.

Згідно з сюжетом, Ланкастер нібито потрапив під обстріл Збройних сил України, які пропагандисти часто звинувачують у ситуації на Донбасі.

"Патрік Морозов разом з "Росія 1" злив татуся "Миротворцю", – написав блогер Necro Mancer у відповідь на сюжет.

"Знай.uа" нагадує, що ряд важливих для терористів "ЛДНР" населених пунктів військові Об'єднаних сил на Донбасі оточують з трьох боків. Це викликало істерику в рядах противника на всіх рівнях, так як російські найманці не мають достатніх сил для повноцінної відповіді.

Цю інформацію повідомив Дмитро Тимчук, координатор групи "Інформаційне опір", нардеп від "Народного фронту".

За словами Тымчука, ескалація конфлікту відбувається не тільки в районі Горлівки, але захід від Донецька - в районі Докучаєвська - і так далі. Він заявив, що у бойовиків немає достотаточно сил для здійснення масштабної операції.

"Важко сказати, наскільки зросте ще градус напруги. Треба розуміти, що якщо брати нинішню конфігурацію окупаційних формувань і тих формувань ВСУ, які задіяні на стороні ООС, то у бойовиків немає особливих шансів на якусь масштабну наступальну операцію оперативно-тактичного рівня", - зазначив експерт.

Також нагадуємо, що ватажків бойовиків "Спарти" та "Сомалі" Арсенія Павлова ("Мотороли") та Михайла Товстих ("Гіві") вже давно ліквідували, але їх поплічники і досі використовують їх задля пропаганди. Точно такою ж, як була два роки тому.

Нещодавно журналіст Денис Казанський нагадав про новини ЗМІ терористів за 2016 рік. Тоді одна з них вийшла під заголовком носила “Антифашисти із Греції передали землю з Спарти на могилу "Мотороли".