У мережі висміяли долю колишнього "міністра культури" терористичної "ДНР" Наталії Вороніної, яку районний суд російського Адлера постановив депортувати в Україну і заборонив їй в'їзд до Росії на п'ять років.

"О, Боги, як же це прекрасно... Батьківщина тебе кине, донька. Завжди", - написав у Facebook російський журналіст Аркадій Бабченко.

Інші коментатори з іронією поставилися до поєднання "культура" і "ДНР", а також почали обговорювати зовнішні дані Ворониної.

Популярні новини зараз
Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Також користувачі мережі порівняли "екс-чиновницю", з її "колегою" з "ЛНР" Іриною Філатовою.

"Знай.uа" нагадує, естонська президентка Керсті Кальюлайд, яка зараз перебуває з візитом в Україні, стане першою з глав іноземних країн, хто відвідає частина Донецької і Луганської областей, звільнену від проросійських бойовиків. Про це в Twitter повідомив прес-секретар українського президента Святослав Цеголко.


"Президент Естонії стане першим главою іноземної держави, яка відвідає звільнену від російських загарбників частина Донбасу", — зазначив він.


22 травня Кальюлайд приїхала в Київ, де вона проводить переговори з Петром Порошенком. Також естонський лідер зустрінеться з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, спікером Ради Андрієм Парубієм і віце-прем'єром Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Також нагадуємо, оптимальним заходом для контролю за вивезеним зброєю з зони бойових дій на Донбасі стане прийняття закону про легалізацію зброї.

Волонтер Володимир Голоднюк розповів, що зараз вивести зброю і боєприпаси з зони ООС досить важко, але за 2014-2015 роки було вивезено чимало, особливо гранат, тому проблема з нелегальною зброєю розтягнеться ще на десятки років.

"В даний час це зробити важко, а от 2014 рік, і майже весь 2015 рік, це був неконтрольований процес. Тому я думаю, що більшість цих наявних боєприпасів, які знаходяться в межах України, вони були завезені в той період", - сказав Голоднюк.