Наша галактика сповнена не тільки таємниць, але і небезпек. Щоранку ми відкриваємо очі, і не знаємо, залишилися багатостраждальній планеті Земля тисячоліття або лічені тижні. Так, вчені виявили в Чумацькому шляху, неподалік від Землі дивний об'єкт з несподіваними властивостями. "Космічний змій", як назвали його вчені, складається з трьох окремих тіл, два з яких є складовими зірки Вольфа-Райе. Подібні об'єкти зазвичай існують недовго, через відведений їм понад термін існування, вони вибухають потужним вибухом, як гіпернові зірки, змітаючи всі космічні тіла на своєму шляху. На думку вчених, якщо "Змій" надумає припинити своє існування і вибухнути, сила даного вибуху буде сильніше енергії Сонця за весь час його існування. Тепер вчені зобов'язані вивчити даний об'єкт впритул, щоб з'ясувати ступінь його загрози для нашої галактики, а значить – і для людства.

Як говорилося в недавньому матеріалі "Знай.uа", ми тут не одні. Астрономи виявили ознаки життя на далекій планеті.

В 2008 році астрономи почали спостерігати за трьома планетами системи, HR 8799b, c і d, а в 2010 році вони відкрили HR 8799e. Як випливає з нових спостережень, вчені обзавелися новими даними про планету HR 8799 c – вона є газовим гігантом, а її маса більше маси Юпітера в 7 разів. Зображення, які отримали дослідники, підтверджують, що в її атмосфері є вода і відсутній метан.

"Прямо зараз, завдяки обсерваторії Кека, ми можемо дізнатися про фізику і динаміці цих гігантських планет, які зовсім не схожі на планети Сонячної системи. Наприклад, тепер ми впевнені у відсутності метану на цій планеті" - заявляє провідний автор дослідження Цзи Ван.

Популярні новини зараз

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Нагадаємо, Мирные, цікаві і не горять: уфологи виявили НЛО біля Сонця

Чи самотні ми у Всесвіті? Людство пошуком відповіді на це питання, з тих пір, як була відкрита найважливіша істина – світ не обмежується тільки нашою планетою.

Допитливі розуми людей намагаються проникнути все далі і далі за бар'єр недалекого, щоб, можливо, знайти контакт з позаземною цивілізацією. Звідси і з'явилася така професія, як уфолог.

Не всі сприймають її всерйоз, а дехто навіть відверто підсміюється. Але уфологи продовжують займатися своєю справою, то і справа дивуючи нас несподіваними фактами.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Гості з космосу: до Сонця рухаються інопланетні об'єкти