Уфологи останнім часом звертають свою увагу на Місяць. Він почав покриватися загадковою тінню.

Фахівці припускають, що це ознака того, що давнє пророцтво несподівано для всіх почало збуватися. Вся справа у зміщенні планети Земля.

Не тільки фахівці, але і користувачі мережі почали помічати дивності в "поведінці" нічного світила. Теорія про зрушення планети почала підтверджуватися дивними фотографіями і відеороликами в мережі.

На фото можна помітити тінь, яка покриває частину Місяця.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

YouTube все частіше з'являються ролики, де фахівці по всьому світу відзначали тінь по вертикалі на Місяці, а не по горизонталі, як це було раніше. Тепер вони задаються питанням, що ж це було.

Деякі уфологи відзначають, що супутник переміщався вище по своїй орбіті, саме тому і з'являлися загадкові тіні на її орбіті.

Користувачі соціальних мереж після аналізу матеріалу прийшли до свого несподіваного висновку: Місяць нібито зрушився або Земля коливається вперед і назад, як описано в Біблії. Тому можна говорити про те, що давнє пророцтво стало збуватися.

Нагадаємо, вчені розшифрували таємне послання стародавньої цивілізації, Апокаліпсис близько. Їх було створено 15 тисяч років тому.

Як повідомляв Знай. ua, Планета Нібіру передумала: Апокаліпсис знову відкладається. Сама загадкова планета Нібіру в черговий раз сколихнула світову спільноту.

Знай. ua писав, що Нібіру вперше зняли на камеру: планета-вбивця вже близько. Смертоносну Нібіру вперше зняли на камеру.