Вчені зробили прогнози, яким може бути життя через 200 років. Інформацією поділився зарубіжне джерело. Про це пишуть Актуальні новини.

Незважаючи на актуальність проблеми зміни клімату, експерти вважають, що людство знайде вихід із становища. За їх словами, якщо люди направлять ресурси на те, щоб уникнути екологічного колапсу, 2218 рік на Землі може бути більш здоровим і збалансованим місцем, де життя збережеться протягом сотень років. Фахівець з машинного навчання Стіліанос Кампакіс зазначає: маніпуляція генами і медицина призводять до збільшення тривалості життя та ліквідації багатьох захворювань, тому можна сподіватися і на 200-річний поріг.

У той час як психіатрична медицина досягла величезних успіхів за останні кілька десятиліть, будуть розроблені нейронні імплантати, які зможуть виконувати всі види просунутих функцій. Здорові люди почнуть їх використовувати для поліпшення когнітивної функції за умови, що буде розшифровано мозок і нейронный код протягом 200 років. Гаджети стануть більш розумними з інтегруванням їх в тіла людей. При хорошому сценарії розвитку людство порозуміється з роботами, так як штучний інтелект виявиться якимось продовженням людини.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

По мірі підвищення якості життя багатство вже не стане метою існування, можливість роботи також відійде на задній план. Суспільство буде відігравати активну роль в побудові культури і підтримці громад. У теорії, мозок може бути відділений від тіла, тому тривалість життя біологічного тіла стане не так і важлива. Не виключено, що через 200 років головний орган центральної системи виявиться оцифрований.

Збудеться мрія людства — стрибок через вимірювання. Люди не тільки зможуть транспортувати інформацію і дані на значні відстані, використовуючи теорію квантової телепортації і заплутування, але і почнуть розвивати міжпланетні і міжзоряні колонії.

Нагадаємо, в Єгипті групі археологів з Університету Айн-Шамс вдалося виявити в передмісті Каїра — Ель-Матарии — урочистий зал часів правління самого знаменитого фараона Рамзеса II.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", дослідники натрапили на найдавніші знаряддя праці.

Також Знай.uа" писав, ці колись живі споруди та міста перетворилися в гнітючі місця, від яких кров холоне в жилах.