Новорічна ніч - це той час, у яке може здійснитися будь-яке ваше бажання. За допомогою цих магічних ритуалів самотні дівчата можуть залучити кохання у 2019 році. Передає Clutch.

Обряд для самотніх, щоб зустріти кохання

Цим обрядом можна "попросити" Долю звести тебе з чоловіком твоєї мрії. Він проводиться у новорічну ніч незадовго до півночі.

Візьми два келихи з червоним сухим вином, свічку і срібне ношене кільце. Залишся в кімнаті одна і постав на стіл келихи з вином, а між ними розташуй свічку. Тепер візьми колечко і прошепочи в нього замовляння:

"Кільце-кільце, йди на ґаночок, звідти на стежину, з неї на піч, що вдома у мого сердечка. Нехай кохання моє те колечко відшукає, нехай шлях виступає, хай крокує по доріжці. Та не до дідька, не до русалки, не до цариці, не до короля, а до мене, що колечко в руках тримає. Що кохання своє чекає, що серцем тріпоче, що очей не зводить, що пісню любовну заводить".

Колечко після цього потрібно викинути якомога далі на вулицю, щоб його не знайшли. Задути свічку. Вино з одного келиха треба випити, а другий залишити до ранку.

Ритуал для взаємності кохання

Цей ритуал підходить тим, що зустрів свою половинку, але поки не впевнений у відповідних почуттях. Перед боєм курантів попроси коханого передати тобі яблуко зі святкового столу. Візьми його і поклади під ялинку.

Вранці візьми яблуко і шматок паперу, на якому написано ім'я твого коханого. Видали з яблук серцевину, а на її місце поклади папірець. Обгорни зверху плід червоною вовняною ниткою, промовляючи слова:

"Як яблуко загубило Адама, так щоб душа через яблуко раба Божого (ім'я коханого) полюбила рабу Божу (ім'я). Амінь".

Поклади яблуко в тепле місце. Поки воно буде сохнути кохана людина відповість тобі взаємністю.

Обряд для кохання у шлюбі

Цей ритуал для одружених пар, у яких охололи почуття один до одного. Він допоможе повернути кохання з новою силою.

Проводити ритуал потрібно з 20:00 31-го грудня до 4:00 1-го січня. У порожній кімнаті запали свічку і скажи:

"Новий рік настає, милий мій до мене прийде. Змова любові прочитаю, чоловіка я приворожу. Він буде мене любити, поважати, зі мною жити. Прийди до мене, чоловік вірний, мій дім благословенний. З чужими не гріши, поспішай додому. Я твоя доля, я тобі Богом дана. Новий рік коханий мій назавжди тепер зі мною. Амінь".

Повтори це тричі, загаси свічку і збережи її в таємному місці.

Нагадаємо, опубліковано гороскоп на 2019 рік.

Раніше Знай.ua повідомляв, найкращі ідеї для подарунка хлопцеві на Новий рік 2019.

Також Знай.ua писав, найцікавіші повір'я і заборони новорічних свят.