Тепер всі, хто хотів би вірити в існування НЛО, можуть в цьому навіть не сумніватися. Відомий уфолог з Тайвані Скотт Уорринг, ім'я якого на слуху у кожного, хто коли-небудь цікавився нашими інопланетними сусідами, опублікував незаперечні докази існування в Космосі розуму крім нашого.

Скотт уважно ознайомився з додатком, що дозволяє переглядати космічний простір навколо Землі. Фахівець стверджує, що помітив величезну базу інопланетян. Інформацію про це відкриття Уорринг опублікував в особистому блозі. Як пише уфолог, він бачив не тільки зірки, але і численні об'єкти. Так, одна з виявлених Уоррингом баз інопланетян в кілька разів більше Землі.

"Розміри бази вказують на те, що вона більше Землі. Це доказ того, що інопланетяни не тільки існують у Всесвіті, але і настільки просунуті, щоб можуть будувати кораблі величезних розмірів", - заявляє Уорринг.

Нагадаємо, що цей уфолог відомий у всьому світі. Він неодноразово заявляв про якісь докази існування інопланетних цивілізацій, однак досі жодна з гіпотез Уоринга не була підтверджена науково.

Нагадаємо, раніше ми писали, що NASA вивела зонд на межу Сонячної Системи. Вченим для цього знадобилося більше 12 років.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Наголошується, що зонд запустили понад 12 років тому. Про це повідомляє офіційна сторінка NASA Twitter.

"Досягнувши астероїда Ultima Tule в поясі Койпера зонд встановив рекорд - ще ні один дослідний космічний апарат не досягав таких віддалених від Землі об'єктів. Астероїд знаходиться на відстані не менше 6,5 млрд кілометрів від Землі", - йдеться в повідомленні.

Також вказується, що дослідна станція наблизилася до космічного тіла на відстань приблизно 3,5 тис. Кілометрів. Зараз зонд не закінчив передачу отриманих даних на Землю.

В 2019 році апарат New Horizons продовжить вивчення об'єктів у поясі Койпера, який вважається умовною межею Сонячної системи.

На майбутнє заплановано, що зонд покине межі системи. Дослідник повинен завершити свою роботу у 2026 році, коли закінчаться запаси палива, живлячої прилади.

Нагадаємо, європейський орбітальний зонд «Марс-Експрес» передав фото величезних покладів льоду і снігу на марсіанському кратері Королева.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Марс атакує десятки НЛО, в руки уфологів потрапило секретне відео.

Знай.uа" писав про те, що подорож в Космос зможе тривати роками.