Різдво Христове – особливий день в житті християн. Прийнято не тільки ходити в церкву, але і ставити свічки за благополуччя близьких і, звичайно ж, молитися. Вважається, що в цей день молитви володіють неймовірною силою і той, хто дійсно потребує, отримає допомогу вищих сил.

Молитва на здоров'я в Різдво Христове

"У руці Твого превеликаго милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і дієслова моя, поради і думки моя, моя справи і вся тіла і душі моєї руху. Вхід та вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець мого живота, день і годину подиху мого, кончина моя, заспокоєння душі і тіла мого. Ти ж, про Премилосерде Боже, всього світу гріхами непреодолеваемая Благосте, незлобиве, Господи, мене, паче всіх людей грешнейшаго, прийми в руці захищення Твого і визволи від усякого зла, очисти багато безліч беззаконь моїх, подай виправлення злому і окаянному мою житію і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди восхищай ма, та ні в чемже коли гнівлю Твоє людинолюбство, що ним покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей. Ворогом видимим і невидимим заборони, руководствуя ма спасенним шляхом, доведи до Тебе, мого пристановища і бажань моїх краю. Даруй ми кончину христианску, непостыдну, мірну, від повітряних духів злоби виконай, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму буди і причти ма правиці благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тебе, Творця мого, славлю на віки. Амінь".

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Молитва на гроші і багатство в Різдво Христове

"Господи Ісусе Христе Боже наш, изволивый спасіння нашого заради на землі у плоті явитися і від Безневестныя і Пречистыя Діви Марії невимовно родитися! Дякуємо Тя, яко сподобив єси нас, подвигом посту предочистившихся, достигнути великаго свята Твого Різдва і в радості духовній з ангелами воспевати Тя, з пастирями славословити, з волхвами поклонятися. Дякуємо Тя, яко по великому милосердю Твоєму і безмірного поблажливості до немощем нашим, утешаеши нас нині не точию изобильною їжею духовну, але і святковою трапезою.

Тому молимо Тя, отверзающаго щедру руку Твою, виконуючого все живе благ Твоїх, дающаго всім їжу, відповідну часу і церковним правилам, благослови праздничныя живності, вірним людям Твоїм уготованныя, найпаче ся, від нихже повинующеся Статутом Церкви Твоєї, мимошедшии дні посту утримувалися раби Твої, та будуть оне вкушають їх з подякою во здравіє, підкріплення сил тілесних, радість і радість. Так всі ми, всілякий достаток майно, изобиловати будемо і справи блага, і від повноти благодарнаго серця славити Тебе, питающаго і утешающаго нас, купно ж і Безначальнаго Твого Батька і Пресвятаго Духа на віки віків. Амінь".

Молитва на удачу в Різдво Христове

"Різдво Твоє, Христе Боже наш, возсия мирови світло розуму: в ньому бо зіркам служащии, звездою учахуся, Тобі кланятися, Сонцю правди, і Тобі ведети з висоти Сходу: Господи, слава Тобі".

Різдвяна молитва Ангелу-Хранителю для дітей

"Ангеле Божий, хранителю мій святий, на дотримання мені від Бога даний. Старанно молю тя, ти мене нині просвіти, і від усякого зла збережи, до благого діяння настави, і на шлях спасіння направи. Амінь".

Нагадаємо, Варфоломій підписав Томос: Україна святкує історична подія. Таким чином ПЦУ стала 15-й помісною церквою поравославной.

Як повідомляв Знай. ua, Українська церква збільшується з кожним днем: Парубій розкрив деталі. Все більше парафій входять у склад УПЦ КП.

Знай. ua писав, що Святвечір 6 січня: історія та традиції християн. напередодні Різдва молодь ходить по домівках і співає колядки.